תהליך

עבודה

אפיון

מה המטרה ואיך נממש אותה?

השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך בניית אתר. אין ספק שמדובר בלב התהליך. בשלב האפיון יוגדרו מטרות האתר, הפונקציות הקיימות בו וזאת בכפוף להגדרת קהל היעד. ובקיצור: מי, מה, למי, מתי, איך ולמה… 

חווית משתמש

Less is more

קיים קשר ישיר בין הצלחת האתר לבין חווית המשתמש. ככל שנייצר לגולש סביבה נוחה ופשוטה להתמצא בה, הוא יישאר, יחזור ויבצע את הפעולה שנרצה שיבצע. אנו ב- SITE X משפיעים בכל דרך, כדי לגרום למשתמשים להרגיש ולפעול… בכיף!

עיצוב

שנעים לעיניים

כאן, תכנון פונקציונלי ותרשימי סכימות מקבלים צבעים ומתעוררים לחיים. עיצוב טוב, עוזר לממש את מטרות האתר, מחובר ומשפיע על קהלי היעד, תורם לחוויית המשתמש ומחזק את המותג.

פיתוח

על-ידי מקצוענים

כאן, הקסם קורה והתכנון הופך למציאות. בניית אתרים מתבססת על כתיבת קוד ותכנות בצד לקוח וצד שרת. ההבדל יכול להיות עצום בין אתר שנבנה על תשתית קוד נכונה לבין אתר שלא. למתכנתים
של SITE X כשרון מופלא בכתיבת קוד וללא ספק מדובר ביתרון תחרותי.

מובייל

First

העולם עובר לגלישה מהסמארטפון, המגמה והנתונים לא משאירים מקום לבלבול. תכנון ראשוני, שיתחיל ממובייל, ישיג יותר הזדמנויות צמיחה ומטרות כי חווית המשתמש תהיה ממוקדת ונכונה. Mobile First דורש יותר מיקוד ומרחיב את האפשרויות באפליקציה או בניית אתר.   

קידום

להיות ראשון - זה מחייב

קידום אתרים זו מומחיות נדרשת לכל חברת בניית אתרים. ישנם פרמטרים משמעותיים, אשר משפיעים על דירוג האתר במנוע החיפוש (כמו התאמה למובייל למשל) והם קשורים במיומנות בניית אתר.