תהליך
עבודה

אפיון אתרים

"כל שתעשה היום – עשוי לשפר את כל ימי המחר"
שחקן הפוטבול, ראלף מרסטון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram

אפיון הוא הבסיס, אבן היסוד, של כל פרויקט מכל סוג שהוא, בייחוד כשמדובר בפרויקט טכנולוגי. בניית אתר אינטרנט מתחיל מרעיון ראשוני של יזם או מצורך עסקי של עסק קיים. אנו ב SITE X נדרשים להבין את מהות העסק, להגדיר מה הן המטרות העסקיות העומדות מאחרי הפרויקט ולהוביל. לקוחותינו מגיעים עם רצון ומטרות, הם סומכים עלינו שנראה להם את השביל הנכון שדרכו נגיע יחד אל המטרה. לכל לקוח חליפה שנתפור במיוחד עבורו, ולפי מאפייניו האישיים. ב SITE X מנהל הפרויקט, הוא מאפיין בעל חשיבה יצירתית ומערכתית, הוא מאגד את המטרות העסקיות, מגדיר את הפעולות הפונקציונליות, צופה את רצון המשתמשים בכל ממשק במערכת, תחת מגבלות התקציב והזמן.

אפיון מתחיל בחקר שוק. אנו לומדים את העסק בכל ההיבטים: סביבה פנימית, חיצונית, מתחרים  ומעל כל זה מרחפת תמיד השאלה – " מה רוצים המשתמשים? " המידע שאספנו מתורגם לתרשימים סכמתיים (wireframe) הנוצרים לכל עמוד במערכת. אותם תרשימים, מספקים תמונה פונקציונלית רחבה, מעין "מבט על", ועדיין לא גראפית. אנו נעבור בנפרד על כל עמוד באתר ונגדיר מה הוא יכיל, מתחילתו ועד סופו.

תהליכי העבודה העיקריים בשלב האפיון הם:

  • איסוף מידע ולמידה מעמיקה על בית העסק, מחקר של פלטפורמות דומות.
  • הגדרת מטרות עיקריות ומשניות.
  • בניית תרשים Wireframe בהתאם לאפיון.
  • בניית Mockup המכיל את כל רכיבי האתר וגיבוש מבנה הניווט.
3 אבי יסוד לאתר אפקטיבי ומוביל

בתפיסתנו, האפיון הוא חלק חשוב ביותר בתהליך הפיתוח ולאורך הפרויקט. בניית אתרים עם תשתית חזקה לטווח הארוך, תתאפשר רק עם עבודה איכותית ומעמיקה בשלב זה.
אם חווית המשתמש לא מספיק טובה, תבדקו את האפיון לפני העיצוב, זה הולך ביחד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram