תהליך
עבודה

אתר למובייל

" Here, right now, we understand the new rule is 'mobile first' in everything "
Eric Schmidt

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram

באופן הגיוני, בניית אתר מותאם למובייל זה חובה ולא רשות בכל פרויקט.
המקצוענים שבנינו, ידעו לשמור על חווית המשתמש במובייל באותה מידה של מחשב נייח.
להבדיל מפיתוח אפליקציה, אתר מותאם למובייל, חוסך מאיתנו את הצורך לפתח מערכות הפעלה שונות והוא מתאים למספר רב של מכשירים. כך, הוא מייתר את הצורך בתחזוקה של מספר גרסאות שונות ומאפשר לנהל את כל הרזולוציות תחת גרסה אחת.
היתרון הגדול של אתר מותאם למובייל, הוא האפשרות למצוא אותו באמצעות מנוע החיפוש של גוגל ואין צורך להורידו מחנות האפליקציות.
יתרה מכך, עם הזמן, יותר ויותר משתמשים מגיעים אל האתר שלנו דרך המובייל ולכן החשיבות של התאמת האתר למובייל היא גדולה מאוד.

אתר רספונסיבי מותאם למובייל - סייט איקס בניית אתרים

בעיצוב אתר למובייל, עלינו להתחשב בכמה מצבים והתנהגויות, המשפיעים על הדרך בה אנו מעצבים אתר מותאם:

  • באתר מובייל הגלישה היא פוליכרונית [הצפת מידע ממקורות רבים] ולכן יש לחדד רק את הפונקציות המרכזיות. אין צורך להציף את כל הרכיבים והמידע הקיימים באתר רגיל.
  • יש לזכור שהגלישה באתר נעשית בתנאי חוץ. תאורת יום מסנוורת והיעדר גלישה רציפה. לכן שימוש בצבעים מנוגדים ואייקונים גדולים הם הכרח.
  • בזמן גלישה מסמרטפון טמון יתרון המיקום, שכן ניתן להציף מידע רלוונטי למקום הגולש. כמו כן, אפשרות חיוג ישיר (אחרי הכל זה מכשיר טלפון) גם הוא ראוי לניהול באופן בולט ומיידי.
  • הגלישה במובייל מתבצעת ממכשירים שונים, לא לכולם יש את אותה פרופורציה ורזולוציה. לכן, כאן אנו פועלים לפי חוקיות וסטנדרטים קבועים בתחום.

תחום המובייל הופך מרכזי בעבודה שלנו, גם בתכנון חווית משתמש וגם בטכנולוגיה, לכן עינינו נישאות לשם.