תהליך
עבודה

עיצוב אתרים

" יצירתיות מגיעה מקונפליקט בין רעיונות "
מעצבת האופנה, דונטלה ורסאצ'ה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram

השלב הכי חוויתי בכל התהליך הוא שלב העיצוב. מעל התכנון והפונקציונליות, בסופו של דבר, הלקוחות שלנו והלקוחות של הלקוחות שלנו, רוצים אתר שייראה סוף הדרך!!! אינדיבידואלי ובעל מראה שובה לבבות – בצדק.

עיצוב האתר מעורר בך רגשות, תחושות ובעיקר גורם לך לפעול. מעצב אתרים טוב, מבין את זה ומפעיל יכולת יצירתית, מבוססת ניסיון, כדי להגשים את חווית המשתמש בפועל. מעבר לכך, מעצב אתרים אלוף חייב להבין לעומק מהי חווית משתמש. הסיבה לכך היא, עיצוב אתר זו לא משימה שעומדת בפני עצמה, אלא זו משימה שצריכה "להתלבש" על שני השלבים שקדמו לה, אפיון וחווית משתמש.
עיצוב אתרים מנצח, מצליח להשפיע ולגרום למשתמש לפעול בדיוק כמו שבעל האתר היה רוצה שהמשתמשים באתר שלו יפעלו, ובמילים אחרות, לפעול בדיוק כמו שתכננו מראש בשלב האפיון.

באופן כללי, עיצוב אתרים מושפע מטרנדים ומהתקדמות טכנולוגית.
אתרים רספונסיביים, שילוב מערכות אוטומציה, גלילה בין אובייקטים פרלקסים, אינטגרציה עם רשתות חברתיות – זו טכנולוגיה.
עיצוב שטוח [כמו באתר שלנו] או עיצוב עם אובייקטים מונפשים – זה טרנד.
מעצב טוב, מצד אחד, חייב להתחדש נון-סטופ, לשאוב רעיונות ממקורות השראה ולחפש באופן תמידי את הדבר הבא. מצד שני, עליו לדעת לחבר בין יצירתיות לשימושיות, וזו הנוסחה לעיצוב מוצלח.

בעידן הדיגיטלי, צמחה תופעה של ריבוי מכשירים. ריבוי מכשירים מחייב התאמות לעיצוב שונה בכל רזולוציה ( כלומר התאמה ויזואלית לסוג המסך [נייד, נייח, טבלט וכו'] ).
ב- SITE X מבצעים התאמות למסכים השונים וגם לסוגי הדפדפנים השונים כמו Chrome, Explorer וכו', כך שהלקוחות שלך ימצאו אותך בכל מקום וייהנו מאותה חוויית גלישה.

מעצב ב- SITE X מגיע מבית עם ראש יצירתי שופע רעיונות וניסיון עמוק בעיצוב חווית משתמש.
אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולאתגר אותנו!

השלב הבא בתהליך הוא בניית אתרים.

הסרטון הבא מדגים את השימוש בתוכנת XD למעצבים, ומשקף עבורך את הדרך שבה עיצוב האתר, המסתמך על האפיון והתכנון הפונקציונלי, מתבצע בפועל. צפייה מהנה:)