תהליך
עבודה

קידום אתרים

" SEO is always changing, and you have to stay on top of those changes "
.Matt Cutts, Google

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram

חשיבות קידום האתר במנועי חיפוש ברורה לכולם. אתר טוב ככל שיהיה, לא יהיה שווה הרבה אם לא נעשה פעולות על מנת לקדם אותו ברשת האינטרנט. תחשבו על חנות מדהימה, אבל היא ממוקמת מתחת לאדמה. זאת דוגמה קצת דרמטית אבל טובה בכדי להבין את גודל חשיבות הקידום.
לתפיסתנו, הבנה בקידום היא תנאי הכרח חשוב בתהליך בניית אתר אינטרנט. זה מתחיל בשלב אפיון קהלי היעד דרך התוכן, עובר בתכנון ההיררכיה בחוויית המשתמש ועד לטכנולוגיה.

הצלחה בקידום האתר, עוברת דרך ארבעת הנקודות הבאות:

  • כתיבת תוכן וקופירייטינג - התוכן הוא המלך! כבר אמרנו? בסדר, זה לא משתנה. רק תוכן איכותי שנותן לגולשים את מה שהם חיפשו יצליח לשמר את מיקום האתר שלך בתוצאות החיפוש הנכונות. האלגוריתם של גוגל, חכם מספיק בשביל לזהות תוכן ספאם [תוכן שנוצר עבור קידום אתרים אבל לא נותן ערך אמיתי] ובהתאם גוגל יודעים גם לנטרל אותו. אם מדובר בתוכן טוב, הוא יזכה לשיתופים וקישורים וזה חשוב מאוד להערכה חיובית של העמודים באתר, מבחינת גוגל. כדי להעלות תוכן איכותי נדרשת השקעה רבה מבחינת המלל, שילוב תמונות וסרטונים ורק כך האתר שלך יזכה לפירגון ברשת, יביא קישורים ויתרום משמעותית לקידום האתר בצורה אורגנית.
  • ניהול עמודי רשתות חברתיות – אנו מעודדים את לקוחותינו לייצר נוכחות ברשתות החברתיות. פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב וגוגל+ חשובים מאוד לקידום המעמד החברתי, אשר משפיע גם על המיקום האורגני בתוצאות החיפוש. אנו מקפידים לאפשר שיתוף עם רשתות חברתיות, כמעט בכל עמוד תוכן וכמובן בעמודי מוצרים. זה מקל על הגולשים במציאת המידע ותורם לוויראליות של תוכן טוב.
  • קמפיינים ממומנים PPC – באמצעות קמפיינים בפייסבוק, אינסטגרם, גוגל ושאר הרשתות, נוכל למקסם את הטראפיק (תנועה) אל האתר שלך ובכך להגדיל את ההמרות (לקוחות שהשאירו פרטים או קנו) באתר. זה יכול להיות הרשמה לניוזלטר, רכישת מוצרים, לידים וכו'. קמפיינים בדיגיטל מייצרים נוכחות ברשת ואחראים על מודעות למותג שעליו אנו עובדים.
  • התאמות למובייל – ללא התאמת התוכן למכשירי מובייל, בעצם מוותרים על משתמשים אשר חווים חוויה גרועה, נוטשים ובדר"כ גם לא חוזרים. ממש בקרוב, מחצית מהגלישה באינטרנט תיעשה ממכשירי מובייל [ במדיה חברתית כבר חצינו את ה-50% ]. אי אפשר להתעלם מהמגמה הזו וגוגל כבר רמזה, כי אתרים שלא יספקו את אותה החוויה למשתמשים במובייל, ייפגעו. הפתרון הוא בניית אתרים רספונסיביים [ התאמה לכל סוגי המסכים ] או בניית אתר מותאם למובייל.
קידום אתרים אורגני ממומן קידום ברשתות חברתיות - סייט איקס בניית אתרים

אנו ב- SITE X מציעים ללקוחותינו את השירות לשיווק דיגיטלי. לאחר בניית האתר, אנו מספקים ללקוחותינו תמיכה קבועה ומעמידים לרשותם מערך שיווק מלא לפי צורך ותקציב.
מעבר לשיווק בגוגל וברשתות החברתיות, אנו מבצעים מחקר מילות מפתח ואופטימיזציה של תוכן, התוכן באתרים שאנו בונים שקוף למנועי החיפוש ומוגש באופן הטוב ביותר לסריקה ואינדוקס.