תיק
עבודות

בזכות רעננות, מחשבה והמון יצירתיות, מימשנו עשרות רעיונות לכדי פרוייקטים מצליחים.
בכל אתר, הקפדנו למצוא ולהדגיש את היתרון השיווקי והעסקי.
להלן פורטפוליו חלקי ומגוון, של בניית אתרים מבית היוצר SITE X.

KSArc . Israeli
אדריכלות ועיצוב פנים

בניית אתר תדמית לחברת KSArc . Israeli | אדריכלות ועיצוב פנים. האתר משמש כאתר רשמי של החברה ומציג פורטפוליו של הפרויקטים אותם ניהלה.

KSArc . Israeli | אדריכלות ועיצוב פנים

פיתוח אתר תדמית לחברת KSArc . Israeli | אדריכלות ועיצוב פנים. האתר משמש כאתר רשמי של החברה ומציג את הפרויקטים אותם היא נהלה. האתר רספונסיבי [מותאם לסוגי מסכים שונים] ופותח על תשתית WP.

Revivolution Dogs
ייבוא והטסת כלבים

בניית אתר תדמית. בפרויקט זה אפשרנו לבעל העסק לנהל את האתר באופן עצמאי לחלוטין בזכות מערכת תוכן ידידותית ופשוטה לשימוש.

Revivolution Dogs

פיתוח אתר תדמית לחברת רביבולושיין דוגס | ייבוא והטסת כלבים. האתר מציג את שירותי ההטסה אותם החברה מספקת, בלוג אישי ועמודי תוכן המעניקים מידע עשיר עבור הגולשים. האתר רספונסיבי [מותאם לסוגי מסכים שונים] ופותח על תשתית WP.

בנוסף, האתר מאפשר לבעלת העסק לנהל בעצמה את האתר, לעדכן תוכן, כתיבת פוסטים, העלאת תמונות ועוד, באמצעות מערכת קלה ונוחה לשימוש. למען האתר, היה קשה להתרכז בגלל התמונות של המתוקים והחמודים האלה אבל בסוף התגברנו ! ( זה לא היה קל;) )

מעוף הסוכנות לעסקים
של משרד הכלכלה

בניית אתר שיווקי של חברת מעוף | הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים. האתר מציג קורסים אותם מעוף משווקת בעלויות מסובסדות מטעם המשרד לשוויון חברתי של משרד הכלכלה.

מעוף הסוכנות לעסקים

פיתוח אתר שיווקי של חברת מעוף | הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים. האתר מציג קורסים אותם מעוף משווקת בעלויות מסובסדות מטעם המשרד לשוויון חברתי של משרד הכלכלה. האתר רספונסיבי [מותאם לסוגי מסכים שונים] ופותח על תשתית WP.

בנוסף, פותח צד "Back Office" לצורכי תפעול שוטף של המשרד. המערכת חכמה, יעילה ומאפשרת מגוון רחב של פעולות במטרה לייעל תהליכי עבודה ולחסוך בהוצאות משתנות.

דנטל סנטר בע"מ
רשת מרפאות שיניים

בניית אתר תדמית למרפאת שיניים דנטל סנטר בע"מ. האתר מציג את השירותים אשר המרפאה מקדמת ומכיל מערכת לקביעות תור אונליין למרפאה.

דנטל סנטר - רשת מרפאות שיניים

פיתוח אתר תדמית של חברת דנטל סנטר בע"מ | בהנהלת ד"ר בסטון. האתר מציג את השירותים אותם המרפאה מקדמת, טכנולוגיות חדשות בענף ומידע עשיר עבור הגולשים בו. האתר רספונסיבי [מותאם לסוגי מסכים שונים] ופותח על תשתית WP.

בנוסף, פותח אזור לזימון תור אונליין במטרה לייעל את תהליך העבודה ולחסוך זמן יקר של עבודה משרדתית לטובת התייעלות עסקית. המערכת חכמה, יעילה ומאפשרת מגוון רחב של פעולות. המטרה שהצבנו – זימון תור למרפאה בחמישה קליקים בלבד. אנחנו בנינו, עיצבנו וכתבנו את התוכן באתר, היה כיף גדול!