המיזם
הלאומי
ישראל דיגיטלית

ישראל דיגיטלית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram

ישראל דיגיטלית הוא פרויקט הדגל של המשרד לשוויון חברתי מטעם משרד הכלכלה.
גילוי נאות – אנו סוכנות פרסום דיגיטלית פרטית והאתר הנ"ל אינו חלק רשמי מהמיזם " ישראל דיגיטלית " או פועל מטעמה.
יחד עם זאת, עשרות מלקוחותינו נהנים מהשירותים אותם אנו מציעים, תוך מימוש זכויותיהם וקבלת המענק מטעם המיזם הלאומי ישראל דיגיטלית.

ישראל דיגיטלית מה זה אומר?

מדובר פרויקט ראשון וייחודי מסוגו. מטרתו המוצהרת "להפוך את ישראל למדינה דיגיטלית".
איך עושים את זה? משקיעים כסף ומבצעים דיגיטציה לתחומים העיקריים שמשפיעים ומעצבים את המדינה. כגון; תחום הבריאות, החינוך, כלכלה ועסקים. נכון, המיזם ישראל דיגיטלית מתפרש על כל התחומים האלו ועוד, אבל אנחנו נתמקד בקשר שבין הפרויקט לבין בניית אתר אינטרנט. הרי אם הגעת לכאן, סביר להניח שזה מה שאת או אתה מחפשים.

מה ישראל דיגיטלית מאפשרת לך

הפרויקט ישראל דיגיטלית מאפשר לכל בעל עסק (גם אם יש ברשותו אתר אינטרנט), ליהנות ממענק בסך של עד 10,000 ש"ח (נכון למועד כתיבת המאמר). בתמורה למענק, המדינה מבקשת מאותם בעלי עסקים, שירחיבו את הפעילות שלהם וימכרו גם באמצעות הרשת המקוונת – כלומר האינטרנט. המדינה מוכנה לבצע את ההשקעה הזו מסיבה פשוטה, היא יודעת שאם בעל העסק יחשוף את המוצרים או השירותים שלו לרכישה מקוונת, קיים סיכוי גדול שהוא יצליח למכור יותר ויגדיל את רווחיו. אם העסק מרוויח יותר, המדינה מרוויחה יותר – כולם מרוויחים.

מטה ישראל דיגיטלית בישראל

איך זה עובד?

נורא פשוט. וכדי לעשות את זה עוד יותר פשוט, נחלק את הפסקה לשלושה חלקים: יועץ דיגיטלי, קידום האתר, בניית אתר.
יועץ דיגיטלי – יועץ דיגיטלי הוא איש מקצוע מתחום השיווק והדיגיטל שייעודו בפרויקט ישראל דיגיטלית הוא ללוות את הלקוח (אותך) לאורך התהליך ולהעניק ייעוץ מקצועי. זאת על מנת, להקל על התהליך ולוודא כי הלקוח עושה בחירות נכונות. במסגרת תפקידו, יוודא היועץ כי האתר שתקבלו בסוף של דבר, עומד בכל הסטנדרטים המקצועיים.
קידום האתר אתר שאינו מקודם באינטרנט, לא שווה הרבה. דמיינו לכם חנות שממוקמת מתחת לאדמה. לכן, באה המדינה ואמרה, אני מעוניינת שאותם 10,000 ש"ח יתחלקו באופן הבא: 5,000 לטובת בניית אתר או פלטפורמה אינטרנטית אחרת, ו-5,000 לטובת קידום האתר (על אופן החלוקה נרחיב בפסקה הבאה). הקידום יכול להיות קמפיין אורגני או ממון בגוגל, ברשתות חברתיות או באמצעות כל פלטפורמה שיווקית אחרת הרלוונטית לעסק שלך.
בניית אתר – חשוב לציין, הפרויקט ישראל דיגיטלית רלוונטי כמעט לכל פלטפורמה אינטרנטית אשר באמצעותה ניתן למכור באינטרנט. כלומר, זה יכול להיות אתר, אפליקציה, חנות באמזון או כל פלטפורמה אינטרנטית אחרת, בתנאי שניתן למכור באמצעותה באינטרנט.

אופן חלוקת המענק

המדינה מוכנה להשקיע מענק של 50% ועד 10,000 ש"ח, מתוך הצעת המחיר שתקבל לטובת בניית האתר וקידומו. איך זה מתחלק? 50% ועד 5,000 ש"ח לטובת בניית אתר או פלטפורמה אינטרנט אחרת, 50% ועד 5,000 ש"ח לטובת קידומה באינטרנט (סה"כ 10,000). נשתמש בדוגמה: אם קיבלת הצעת מחיר בסך 8,000 ש"ח, המדינה תחזיר לך 4,000 ש"ח (כלומר 50%). אם קיבלת הצעת מחיר בסך 12,000 ש"ח, המדינה תחזיר לך 5,000 ש"ח (ולא 6,000). למה? כי היא מוכנה לסבסד 50% בתקרה של עד 10,000 ש"ח. אם קיבלת הצעה בסך 10,000 ש"ח אזי המדינה תחזיר 5,000 ש"ח.

אנו ב- SITE X גאים לקחת חלק במיזם הלאומי, וגאים עוד יותר, לעזור ללקוחותינו ליהנות ממענק משמעותי.
פנו אלינו עוד היום, נשמח לשוחח על העסק שלכם ולהעניק את המידע הרלוונטי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram